شركت كلايوت فعاليت خود را درسال 1989 در فلتر- بلونو ايتاليا با توليد چيلر و پمپ گرمايشي آغاز كرد و با گذشت زمان همراستا با تنوع كاربری پروژه ها و پيشرفت تكنولوژی روز سيستم هاي تهويه مطبوع، اقدام به توليد سيستم ها و تجهیزات پیشرفته با رویکرد کاهش مصارف انرژی، افزایش طول عمر کارکرد محصولات و حفظ محیط زیست داشته است .
كارخانه كلايوت با وسعت 50000 متر مربع با بيش از 550 پرسنل تحت استخدام در ايتاليا و 300 نفر در خارج از كشور، محصولات خود را با برترين قطعات از نظر كيفي و مطابق با استاندارد های روز توليد و به 70 كشور دنيا صادر ميكند.
شبكه توزيع شركت كلايوت شامل دفاتر منطقه ای در انگلستان، اسپانيا، فرانسه، آلمان، هلند، امارات متحده عربي و روسيه و 40 آژانس خدمات توزيع درداخل ايتاليا و خارج از اين كشور ميباشد.
كيفيت محصولات كلايوت در 30 سال گذشته منجر به حضور مستمر اين شركت در بازار های متنوع از جمله مراكز فرهنگی ، تفريحی ، درمانی، صنعتی، مسکونی و تجاری دنيا بوده است.
از ويژگي های شاخص شركت كلايوت، تحقيق و توسعه مستمر در راستای ارائه محصولات نوين با درنظر داشتن افزايش سطح آسايش كاربران و استفاده منطقي از انرژی ميباشد.
كارخانه كلايوت جزو معدود شرکت های دارای لابراتوار تست دستگاه با Certificate Eurovent در كشور ايتاليا می باشد كه اين امر موجبات جلب اعتماد مشتريان از دستگاههای خريدارشده را به همراه داشته است.
در همين راستا ويژگي های محصولات كلايوت، مديران ارشد شرکت توسعه تاسيسات آترينا را بر اين داشت تا با بيش از 15 سال تجربه مستمر در زمينه مشاوره و مهندسی تخصصی در صنعت تهويه مطبوع با اخذ نمايندگی انحصاری اين شركت در ايران بتوانند گام موثری در صنعت تهويه مطبوع كشور عزيزمان ايران بردارند.
توسعه تاسيسات آترينا از سال 2015 به عنوان نماينده رسمي و انحصاری جهت ارائه مشاور مهندسی، تامين تجهيزات و خدمات پس از فروش محصولات شركت كلايوت در ايران فعاليت مینماید.

توسعه تاسیسات آترینا

 به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

تماس با آترینا

آدرس : تهران - قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90

تلفن : 02122734820

فکس : 02122734899

شبکه های اجتماعی

iin         tee