دژاتک اسمی است که سالها با مشخصه های کیفیت و قابل اعتماد بودن در بازار جهاتی مطرح می باشد. در حال حاضر بیشتر از نصف بویلر های موجود در اروپا از تکنولوژی انحصاری دژاتک استفاده می کنند.
آقای جان دکرز بنیانگذار شرکت دژاتک یکی از پیشگامان طراحی بویلرهای مرکزی راندمان بالا که انقلابی در این صنعت ایجاد کرد می باشد. دژاتک در طول سالیان متمادی پیشگام توسعه، نوآوری در طراحی و خلق طرح های خلاقانه در صنعت گرمایش بوده است. طی سال 2015، این شرکت 9 اختراع (Patent) را به ثبت رسانده است که بر این اساس کیفیت تولیدات همواره در حال بهبود است.

دژاتک دانش فنی مهندسی خود را به شرکت های دیگر بسط داده و زمینه رشد و توسعه در صنعت گرمایش را فراهم آورده است.
در حال حاضر در جامعه جهانی تاسیسات نام دژاتک به معنای نواوی و کیفیت می باشد. از اینرو این شرکت به عنوان تامین کننده برندهای بزرگ و معتبر جهانی مانند BOSCH، ، BEAKEART، UNICAL و ... می باشد. همچنین از سال 2014 بویلرهای چگالشی تولیدی را با نام Dejaenergy به بازار روانه نموده است.

توسعه تاسیسات آترینا

 به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

تماس با آترینا

آدرس : تهران - قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90

تلفن : 02122734820

فکس : 02122734899

شبکه های اجتماعی

iin         tee