گروه صنعتی آترینا

team-group.jpg

شرکت توسعه تاسیسات آترینا به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد. مدیران و کارکنان این شرکت به عنوان پایه گذاران بومی سازی و اجرای سیستم ها و تکنولوژی های نوین و پیشرفته تاسیساتی کشور شناخته می شوند. سابقه تدوین استانداردهای ملی در زمینه برچسب انرژی ساختمان و تاسیسات از جمله تلاش های صورت گرفته در این زمینه می باشد. طراحی، نصب، نظارت، راه اندازی و بهره برداری از تکنولوژی  بویلرهای چگالشی در کشور برای اولین بار توسط کارکنان این شرکت و پس از گذراندن دوره های متعدد آموزشی در کشورهای اروپایی صورت پذیرفته است. همکاری در طراحی و راه اندازی بزرگترین پروژه خورشیدی کشور، طراحی اولین پروژه سبز کشور، طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اولین ساختمان انرژی صفر کشور، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی بزرگترین پروژه بویلرهای چگالشی کشور، سرویس دهی، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات و سیستم های سرمایشی گرمایشی، پروژه ملی طراحی، نصب و بهره برداری از سیستم های تولید همزمان برق و حرارت و برودت (CCHP) از دیگر فعالیت ها و خدماتی می باشند که با همکاری شرکت های معتبر بین المللی توسط مدیران و کارکنان گروه مهندسی آترینا انجام شده است. با توجه به فعالیت های درخشان تخصصی شرکت توسعه تاسیسات آترینا در زمینه تاسیسات و سیستم های انرژی، این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت کیتورامی کره جنوبی (Kiturami) و شرکت کلیوت ایتالیا (Clivet) با رویکرد تامین تجهیزات و تکنولوژی های مدرن و با کیفیت و شرکت دژا انرژی هلند (Dejaenergy) مبدع تکنولوژی بویلرهای چگالشی در اروپا و شرکت ساوینو ایتالیا (Savino) در زمینه تامین انواع سیستم های سرمایشی با رویکرد فنی مهندسی فعالیت می نماید.

کیتورامی

در سال 1962، گروه Kiturami با تکیه بر صنعت بویلر خانگی، با ایجاد توسعه و تحول در زمینه تهویه مطبوع و گرمایش، تاریخ جدیدی را در صنعت تاسیسات بوجود آورد. در طول نیم قرن پژوهش و فعالیت بی وقفه، با پیشبرد تکنولوژی گرمایشی و سرمایشی ساختمانی، این کمپانی توانست در میان ابرشرکت های تولید کننده تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع دنیا قرار گیرد و با حجم بالای فروش و ارائه خدمات گسترده پس از فروش بشرکت کیتورامیه مشتریان، علاوه بر رضایتمندی همگانی، خود را در میان سه کمپانی برتر HVAC دنیا معرفی نماید.
این کمپانی در طی سال های 1985 و 1988، به تکنولوژی solid air دست یافت که در واقع پایه صنعت تهویه مطبوع خانگی محسوب می گردد و پس از آن فعالیت خود را در همه زمینه های مرتبط با تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش گسترش داد. در همین راستا با خرید کل سهام کمپانی های shinsung در 2008 و century در 2009 بعنوان اعضای جدید این شرکت، kiturami توانست به گروه شماره یک در تهویه مطبوع و سرمایش در آسیا بدل گردد. استفاده از تکنولوژی های به روز و حجم فروش بالا، این گروه را به عنوان یک کمپانی جهانی عالی رتبه مطرح نمود.
در حال حاضر این کمپانی برای بسیاری از برندهای معتبر دنیا همچون Hitachi و Carrier محصولات سرمایشی و گرمایشی تولید نموده و با نام تجاری شرکت های دیگر در بازار ارائه می نماید.
اخذ گرید A تولید محصولات سبز و منطبق با حداقل مصرف انرژی و انرژی های سبز از جمله افتخارات این کمپانی محسوب می گردد. بر این اساس این کمپانی موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای لازم در زمینه کاهش مصرف انرژی و محصولات بهینه متناسب با بازارهای جهانی گردیده است.

sh2.jpg
sh0.jpg

کلایوت(کلیوت)

همکاری در طراحی و راه اندازی بزرگترین پروژه خورشیدی کشور، طراحی اولین پروژه سبز کشور (برج های مسکونی کوثر)، طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اولین ساختمان انرژی صفر کشور، طراحی، نظارت و راه اندازی بزرگترین پروژه بویلرهای چگالشی کشور در بخش مسکونی و غیر مسکونی، سرویس دهی، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات و سیستم های سرمایشی گرمایشی، پروژه ملی طراحی، نصب و بهره برداری از سیستم های تولید همزمان برق و حرارت و برودت (CCHP) از دیگر فعالیت ها و خدماتی می باشند که با همکاری شرکت های معتبر بین المللی توسط مدیران و کارکنان گروه مهندسی آترینا انجام شده است.

با توجه به فعالیت های درخشان تخصصی گروه مهندسی آترینا در زمینه تاسیسات و سیستم های انرژی، این شرکت از سال 1393 به عنوان نماینده انحصاری شرکت کیتورامی کره جنوبی در هر دو بخش گرمایش و سرمایش با رویکرد تامین تجهیزات و تکنولوژی های مدرن و با کیفیت با رویکرد فنی مهندسی فعالیت می نماید.

دژا انرژی

کیفیت همواره در اولویت دژاتک می باشد. مهندسین متخصص این شرکت، تمامی محصولات تولید شده را در شرایط بحرانی شبیه سازی شده در آزمایشگاه تست کرده و گواهی می کنند که بدین طریق فروش این محصولات توسط مشتری های خود بدون کوچکترین مشکل را گارانتی می کنند. سیستم انرژی دژاتک در لیست گواهی نامه بافا آلمان قراردارد و بخش تحقیق و توسعه و بخش تولید آن دارای گواهینامه ایزو می باشند..
دژاتک با ثبت رسمی و بین المللی پتنت های خود از ماکیت معنوی خود محافظت می کنیم و تا به امروز شرکت دژاتک دارای 35 پتنت ثبت شده می باشد. دژاتک خود را در قبال مردم و محیط زیست مسئول می داند.
تمامی کارخانه های دژاتک دارای گواهینامه ایزو 9001 می باشند. در سال 2008 شرکت دژاتک برای اولین باردردنیا توانست گواهی نامه ASME طراحی و تولید مبدل الومینیومی را دریافت نماید. همچنین این شرکت دارای گواهینامه ISO 14001:2004 می¬باشد.

sh3.jpg
sh1.jpg

ساوینو

SAVINO is proud of providing the complete solution in cooling systems. The product range includes all types of chillers, Air Cooled Chillers with Screw Compressor, Air Cooled Chillers with Screw Compressor for High Ambient Temperature, Air Cooled Chillers with Scroll Compressor, Air Cooled Chillers with Scroll Compressor with Centrifugal Fans, Air Cooled Chillers with Scroll Compressor High Efficiency, Air Cooled Chillers with Multi Scroll Compressor, Water Cooled Chillers with Scroll Compressor, Water Cooled Chillers with Screw Compressor, Free Cooling System

توسعه تاسیسات آترینا

 به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

تماس با آترینا

آدرس : تهران - قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90

تلفن : 02122734820

فکس : 02122734899

شبکه های اجتماعی

iin         tee