توسعه تاسیسات آترینا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات تخصصی فنی مهندسی با رویکرد کاهش مصارف انرژی در پروژه های ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد و مدیران و کارکنان این شرکت به عنوان پایه گذاران بومی سازی و اجرای سیستم ها و تکنولوژی های نوین و پیشرفته انرژی کشور شناخته می شوند. سابقه تدوین استانداردهای ملی در زمینه برچسب انرژی ساختمان و تاسیسات نظیر " مجموعه دیگ و مشعل موتورخانه- تعیین معیار مصرف انرژی و دستورالعمل برچسب انرژی INSO14763" و " ساختمان های غیر مسکونی- تعیین معیار مصرف انرژی و دستورالعمل برچسب انرژی ISIRI14254"، " " ساختمان های مسکونی- تعیین معیار مصرف انرژی و دستورالعمل برچسب انرژی ISIRI14254 " و تدوین مفاهیم آموزشی مرتبط با مباحث انرژی برای سازمان فنی و حرفه ای کشور از جمله تلاش های صورت گرفته در این زمینه می باشد. طراحی، نصب، نظارت، راه اندازی و بهره برداری از تکنولوژی بویلرهای چگالشی در کشور برای اولین بار توسط پرسنل این شرکت و پس از گذراندن دوره های متعدد آموزشی در کشورهای اروپایی صورت پذیرفت که نتیجه آن در حال کار بودن بیش از 200 موتورخانه مجهز به این تکنولوژی در کشور می باشد. همکاری در طراحی و راه اندازی بزرگترین پروژه خورشیدی کشور، طراحی اولین پروژه سبز کشور، طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اولین ساختمان انرژی صفر کشور، از دیگر فعالیت ها و خدماتی می باشند که با همکاری شرکت های معتبر بین المللی توسط مدیران و پرسنل گروه مهندسی آترینا انجام شده است.

گروه آترینا به ارائه خدمات تخصصی نظارت، اجرا و مشاوره در انتخاب و سایزینگ سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی و صنعتی با هدف حفظ منافع کارفرما (خریدار) با کاهش هزینه های سرمایه گذاری و ارتقای رتبه انرژی و مهیا نمودن سطح بالاتری از شرایط آسایشی برای ساكنین ساختمان می پردازد.
تاسیسات بهینه ساختمان شامل انتخاب درست هر یک از تجهیزات، طراحی و اجرای مطلوب و متناسب با شرایط اختصاصی ساختمان و بهره برداری صحیح از سیستم های مربوطه می باشد.
از جمله پارامترهایی که توسط این شرکت در انتخاب و سایزینگ سیستم تاسیساتی پروژه های مختلف در نظر گرفته می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- سرمایه گذاری اولیه
- دسترسی به افراد متخصص در زمینه رفع عیب تجهیزات
- هزینه های تعمیر و نگهداری
- سیستم های کنترل
- زمان پاسخگویی سیستم
- امکان خاموش و روشن نمودن متوالی سیستم ها
- محدودیت های تامین حامل های انرژی
- هزینه های انشعاب حامل های انرژی
- فضای مور نیاز جهت نصب تجهیزات
- آلودگی های زیست محیطی و صوتی
- پایانه های حرارتی قابل سرویس دهی
- مشخصات معماری و الزامات اولیه طراحی معماری ساختمان
- مشخصات فرهنگی منطقه و ساکنان ساختمان
- سیستمهای گرمایش و سرمایش مركزی مجهز به سیستم كنترل مركزی برای مدیریت دما
- در نظر گرفتن نوع اقلیم محل استقرار ساختمان و بررسی نحوه تغییرات مشخصات آب و هوایی منطقه در طول سال
- در نظر گرفتن نوع کاربری، مشخصات ساکنان، ساعات کاربری و نحوه اشغال فضاهای مختلف ساختمان
- در نظر گرفتن فضاهای با استفاده متفاوت در طراحی اولیه ساختمان با در نظر گرفتن سیستم های تامین جداگانه و یا منظور نمودن سیستم های کنترلی
- در نظر گرفتن عایق حرارتی با ضخامت و جنس مناسب برای سیستم تاسیساتی
کلیه خدمات مذکور در پروژه های کوچک و متوسط به صورت رایگان ارائه می گردد.

توسعه تاسیسات آترینا

 به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

تماس با آترینا

آدرس : تهران - قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90

تلفن : 02122734820

فکس : 02122734899

شبکه های اجتماعی

iin         tee