آموزش می تواند نقش بسزایی در تحقق اهداف اقتصادی و پیشرفت کشور داشته باشد و رویكردی است که منجر به اشتغال زایی می گردد.
ظرفیت سازی و توانمند سازی نیروی انسانی کشور، افزایش كارآمدی و اثربخشی فعالیتها ،توسعه مهارتها وگسترش دانش تنها از طریق آموزش دایم حاصل می گردد.
توسعه تاسیسات آترینا به منظور توسعه دانش ، مهارت و ارتقای سطح توانمندی نیروی انسانی فعال در صنعت تاسیسات کشور، نسبت به آموزش داخلی کارکنان خود و همچنین برگزاری دوره های آموزشی مختلف فنی مهندسی برای سازمان ها، مهندسین و تکنسین های فعال در صنعت تاسیسات کشور می پردازد.
همچنین کارکنان این شرکت جهت ارائه خدمات فنی مهندسی، تعمیرات و نگهداری به صورت ادواری جهت آموزش به شرکت های تولید کننده تجهیزات و پیشرفته مطرح در این صنعت اعزام شده و دارای مدارک و گواهینامه های بین المللی متعدد می باشند.
به طور کلی برای پرسنل پروژه هایی که تامین تجهیزات آنها توسط گروه آترینا انجام می شود، دوره های بهره برداری و تعمیر و نگهداری در داخل و یا خارج از کشور برگزار شده و نسبت به انتقال دانش و مهارت فنی به افراد به منظور بومی سازی و استقلال کارفرما و یا بهره برداران انجام می پذیرد.

توسعه تاسیسات آترینا

 به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره، تامین و اجرای تاسیسات مکانیکی، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

تماس با آترینا

آدرس : تهران - قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90

تلفن : 02122734820

فکس : 02122734899

شبکه های اجتماعی

iin         tee